Primeko Technologie Ekologiczne

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Poznań


Opis:

Obecnie coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli domów jednorodzinnych cieszą się różnego rodzaju ekologiczne rozwiązania, dlatego też firma Primeko przygotowała dla swoich klientów nowoczesne oczyszczalnie ścieków.

Oferta zawiera między innymi model hybrydowy typu NV, który składa się ze zbiornika w kształcie stożka o konstrukcji podzielonej na części. Pojemniki są wykonane z żywicy poliestrowej i wzmocnione włóknami szklanymi, co gwarantuje trwałość, odporność na uszkodzenia. Oczyszczanie ścieków odbywa się poprzez osad czynny przy równoczesnym ich natlenieniu. Wśród zalet tego rozwiązania można wyróżnić wysoką wydajność działania, brak potrzeby budowania drenażu rozsączającego. Sprzęt dobrze radzi sobie z krótkotrwałymi przerwami w dostępie do energii elektrycznej. Poza tym konstrukcja nie wymaga wykonania głębokiego wykopu.

Warto wybrać te funkcjonalne i wytrzymałe przydomowe oczyszczalnie ścieków. Klienci z Poznania i okolicznych miejscowości mogą zamówić artykuł wraz z montażem.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Poznań


Dodano: 2023-05-23
WWW: https://oczyszczalnieprimeko.pl/

Adres: Malwowa 3

Kod pocztowy: 62-200

Miejscowość: Gniezno

Tel: 602 378 800
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)