PITERSON Sp. z o.o.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi | PITERSON Sp. z o.o.  Warszawa


Opis:

Specjalnością firmy Piterson jest zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi w Warszawie. Przedsiębiorstwo, o którym więcej na stronie piterson.pl, działa w branży od dekady. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu może zapewnić swoim klientom obsługę rzetelną, kompleksową i profesjonalną. Fachowcy firmy za każdym razem starają się sprostać indywidualnym oczekiwaniom i wymaganiom mieszkańców poszczególnych wspólnot mieszkaniowych.

Współpraca ze wspólnotą mieszkaniową rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu dokumentacji. Pracownicy Piterson upewniają się, czy jest ona kompletna, oceniają, czy była prowadzona prawidłowo. Co więcej, zakres działalności przedsiębiorstwa obejmuje prowadzenie spraw z zakresu księgowości. Firma zapewnia ponadto obsługę techniczną, a także profesjonalne doradztwo. Do dyspozycji mieszkańców jest sprawnie działający system informatyczny. Za jego pośrednictwem można poruszać różne kwestie, a żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi | PITERSON Sp. z o.o. Warszawa


Dodano: 2017-12-28
WWW: https://piterson.pl/

Adres: Filtrowa 68

Kod pocztowy: 02-057

Miejscowość: Warszawa

Tel: +48 (22) 401 33 03
Użytkownik Tomasz Breslau dodał komentarz Ocena 4
Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi przez PITERSON Sp. z o.o. stoi na wysokim poziomie. Miałem przyjemność współpracować z tą firmą.
Opublikowano: 2018-06-04 08:17:57

Oceń firmę (0 z 0 głosów)