Osada Babiogórska

https://osadababiogorska.pl | Domek do wynajęcia zawoja


Opis:

Każdy, kto lubi spędzać urlop z dala od miasta w otoczeniu przyrody, zachwycony będzie pobytem w ośrodku wypoczynkowym z linku osadababiogorska.pl malowniczo położonym u podnóża Babiej Góry. Oferuje on niejeden wygodnie urządzony i niedrogi domek do wynajęcia w Zawoji odpowiedni nawet dla 6-osobowej rodziny lub grupy przyjaciół. Jest to dwukondygnacyjny segment z sypialnią dla 4 osób na górze, salonikiem, łazienką i dobrze wyposażonym aneksem kuchennym. W saloniku znajduje się rozkładana kanapa, na której wygodnie odpoczną dwie osoby. 

Jest to jedna z najpiękniejszych części polskich gór ze szlakami pieszymi i mnóstwem atrakcji dla turystów w każdym wieku. Piękno krajobrazu można podziwiać, nie tylko idąc na szlak, ale także z tarasu domku, na który w okresie letnim wystawiane są stoliki i krzesła ogrodowe. Na terenie ośrodka jest:

  • plac zabaw dla dzieci,
  • miejsce do plażowania,
  • darmowy parking dla gości,

a także miejsce na ognisko i patio z murowanym grillem w pobliżu rzeczki Czarorożki. Jest to urokliwe miejsce, do którego z pewnością zechce się wrócić w poszukiwaniu ciszy i spokoju.

https://osadababiogorska.pl | Domek do wynajęcia zawoja


Dodano: 2020-09-27
WWW: https://osadababiogorska.pl

Adres: Wilczna 2516

Kod pocztowy: 34-223

Miejscowość: Zawoja

Tel: 530500550


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)