MOBIFRAME

Stelaż łóżka do kampera


Opis:

Dobrze wyposażone wnętrze kampera gwarantuje komfort podróżowania, więc warto zainwestować w artykuły sprzedawane przez firmę MOBIFRAME. Oferta zawiera estetyczne i wygodne fotele pojedyncze, które zostały zaprojektowane zgodnie z regulaminami ECE dla kategorii M1 i N1. Klienci mogą zamówić model standardowy lub z obrotową podstawą oraz systemem szybkiego demontażu. Druga opcja z pewnością zainteresuje właścicieli mniejszych pojazdów, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do rozłożenia leżanki lub innych sprzętów.

Firma oferuje również wysokiej klasy, aluminiowy stelaż łóżka do kampera z regulacją wysokości manualną lub elektryczną. Konstrukcja jest wytrzymała, odporna na uszkodzenia, lekka oraz łatwa w montażu. Pracownicy mogą zaprojektować stelaż w dowolnym rozmiarze. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Warto wybrać rzetelnego i terminowego producenta, który cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Stelaż łóżka do kampera


Dodano: 2023-04-03
WWW: https://mobiframe.eu

Adres: Lodowa 106a

Kod pocztowy: 93-232

Miejscowość: Łódź

Tel: 519798943
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)