CAR PLAC Radosław Nowak, Sebastian Korn

Poznań skup złomu | CAR PLAC


Opis:

W wielu domach po remontach i modernizacjach pozostaje mnóstwo niepotrzebnego złomu, który właściciele ciągle obiecują sobie wywieźć, ale jakoś brak im czasu. W piwnicy na pewno znajdzie się także niejedno stare urządzenie, niepotrzebne kable, a w garażach akumulatory pozostałe po wymianie. To wszystko może odebrać własnym transportem firma Car Plac z Poznania, która prowadzi skup złomu i innych surowców wtórnych. Co więcej, przedsiębiorstwo to zapłaci za odbierany złom zwykły i kolorowy naprawdę konkurencyjną cenę.

Aby zlecić odbiór, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, a jej działanie będzie bardzo szybkie. Jest to legalne przedsięwzięcie działające w branży od 20 lat, oferując swoje usługi klientom indywidualnym i firmom. W przypadku zakładów, których produkcja opiera się na metalu i pozostaje po niej sporo odpadów, firma ta oferuje stałą korzystną współpracę z przejrzystą umową i profesjonalną obsługą. Jest to solidny i uczciwy partner, któremu zależy na własnym zysku, ale także na zadowoleniu klienta, dlatego do każdej transakcji podchodzi rzetelnie.

Poznań skup złomu | CAR PLAC


Dodano: 2019-04-12
WWW: https://skupzlomu-poznan.pl/

Adres: Jackowskiego 19

Kod pocztowy: 60-508

Miejscowość: Poznań

Tel: 661 544 970
Użytkownik intit dodał komentarz Ocena 5
Firma CAR PLAC to - według mnie - najlepszy skup złomu w Poznaniu. Swoim klientom oferują dobrą cenę za metale kolorowe i myślę, że to właśnie z nimi warto współpracować. :)
Opublikowano: 2019-10-10 11:26:35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)