Centrum Medyczne MEDGEN

Badanie HPV Warszawa - Centrum Medyczne MEDGEN


Opis:

Wirus HPV, nazywany inaczej wirusem brodawczaka ludzkiego, jest najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową. Uznaje się, że wśród około 80% aktywnych seksualnie kobiet dochodzi do zakażenia wirusem. Obecność wirusa w organizmie przejawia się występowaniem drobnych zmian w postaci brodawek na ludzkiej skórze. Zakażenie jest najczęściej przejściowe i w ciągu kilku miesięcy organizm sam zwalcza wirus. Jednak w niektórych przypadkach zakażenie HPV przyjmuje formę przewlekłą i może doprowadzić do rozwoju nowotworów m.in. szyjki macicy, sromu, penisa, jamy ustnej, gardła itp.

Istnieje kilka testów pozwalających w skuteczny sposób zdiagnozować obecność wirusa w organizmie. Profesjonalne badanie HPV w Warszawie można przeprowadzić m.in. w Centrum Medycznym MedGen. Ośrodek dysponuje zaawansowanym sprzętem laboratoryjnym, zapewniającym wysoki poziom czułości testów. Odwiedzając stronę medgen.pl, możesz dowiedzieć się więcej o usługach centrum.

Badanie HPV Warszawa - Centrum Medyczne MEDGEN


Dodano: 2019-01-29
WWW: https://www.medgen.pl/pl/

Adres: Wiktorii Wiedeńskiej 9a

Kod pocztowy: 02-954

Miejscowość: Warszawa

Tel: 501 377 150
Użytkownik ricowale dodał komentarz Ocena 5
Uważam, że Centrum Medyczne MEDGEN to dobre miejsce na diagnostykę, np. w kierunku wirusa HPV. Można u nich liczyć na kompetentną obsługę, która jest przyjazna pacjentom. :)
Opublikowano: 2019-12-19 13:38:49

Oceń firmę (0 z 0 głosów)