Air Light

Air Light - Pasy dylatacyjne


Opis:

Aby zastosowana izolacja podpodłogowa spełniła swoje zadanie, warto zastosować odpowiednio dociętą taśmę dostępną w ofercie na stronie airlight.pl. Proponowany produkt to wyrób firmy działającej od lat na polskim rynku. Jej kadra dostrzega i stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób prywatnych, jak i odbiorców biznesowych.

Realizator zamówień zapewnia, że dystrybuowane pasy dylatacyjne będą dobrym rozwiązaniem przy poziomowaniu i uszczelnianiu każdego rodzaju podłogi, także stanowiącej pokrycie mat grzewczych. Kadra dysponuje rozbudowanym zapleczem technologicznym, dzięki czemu jest w stanie przygotować i dowieźć do klienta dowolną ilość sztuk.

Dostawca poleca laminaty z pianki jako sposób na estetyczne i efektywne uszczelnienie framug drzwiowych, okien czy listew wykończeniowych, w tym ochronę przed mostkami termicznymi czy nadmiernym hałasem z zewnątrz. Tworzywo to nie absorbuje wilgoci, więc nie ma obawy, że podczas skraplania się wilgoci w pomieszczeniu panele będą się ponosić. 

Air Light - Pasy dylatacyjne


Dodano: 2022-12-10
WWW: https://airlight.pl

Adres: Brzeziny 6b

Kod pocztowy: 03-256

Miejscowość: Warszawa

Tel: 22 478 25 88
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)