AGROWIEC

AGROWIEC • Combine Master


Opis:

Sklep Agro Opony zajmuje się sprzedażą opon rolniczych od uznanych w branży producentów. Jednym z nich jest znana na całym świecie firma Continental. Dla właścicieli kombajnów dostępny jest na przykład całoroczny model Combine Master, przeznaczony do tych specyficznych maszyn rolniczych, w jakich ciężar odgrywa znaczącą rolę.

Dokładny opis prezentowanych opon znajduje się na stronie internetowej sklepu. Właściciele kombajnów, którzy zaopatrzą się we wskazane opony, zyskują pewność, że idealnie sprawdzą się w trakcie codziennej pracy, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. 

Najważniejszą zaletą opon jest ich maksymalna wytrzymałość na każdym typie podłoża. Wpływa na to ich konstrukcja, dopasowana do warunków panujących na polach, jak i na asfalcie.  Za odporność na różne przeciążenia odpowiada natomiast wykorzystanie w projekcie mieszanki kauczukowej. Opony rolnicze można kupić w dowolnym rozmiarze, co pozwala nabywcom dopasować je bezbłędnie do kombajnu lub kombajnów, jakimi dysponują. 

AGROWIEC • Combine Master


Dodano: 2022-04-09
WWW: https://agroopony.eu

Adres: Starczówek 88a

Kod pocztowy: 57-220

Miejscowość: Ziębice

Tel: 748194045


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)