Gabinet psychopomocy - Rogozinscy.org

Terapia rodzinna w Bydgoszczy


Opis:

Gabinet Psychopomocy Rogozińscy to miejsce, w którym przeprowadzane są terapie oraz mediacje dla osób w każdym wieku i z różnymi problemami. Praca z pacjentami polega na regularnych spotkaniach, w trakcie których podejmowane są próby rozwikłania zaistniałych trudności. Zazwyczaj spotkanie prowadzi jeden terapeuta. Jednak są przypadki, w których pojawia się konieczność dołączenia drugiego specjalisty. 

Taką okolicznością może być terapia rodzinna. Bardzo często poziom nieporozumień między członkami rodziny jest tak wysoki, iż praca z jednym terapeutą może okazać się niezwykle trudna, lub nawet niemożliwa.

Najważniejszym krokiem jest podjęcie walki o odbudowanie relacji wśród bliskich osób. Terapia rodzinna w Bydgoszczy przeprowadzana jest w komfortowych warunkach. Spory emocjonalne pomiędzy małżonkami, rodzicami a dziećmi czy rodzeństwem, powinny być wyjaśniane w mądry i skuteczny sposób. Sesje terapeutyczne odbywają się raz na trzy tygodnie. W razie potrzeby, częstotliwość spotkań może zwiększyć się do jednego na dwa tygodnie.  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie rogozinscy.org.

Terapia rodzinna w Bydgoszczy


Dodano: 2018-12-21
WWW: http://rogozinscy.org/

Adres: Wawrzyniaka 17

Kod pocztowy: 85-661

Miejscowość: Bydgoszcz

Tel: 513 054 026
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)